Özgen Otomotiv - Škoda Auto
 


Superb Combi KonforYeni ayrıcalıklı özellikler:

Alışılmadık ferahlık, kaliteli malzeme, örnek bir işçilik kalitesi, modern ekipman ve elektronik aygıtların kullanımı Skoda araçlarda rahat bir seyahatin sembolleri olarak gösterilir.

Ve bu özellikler Superb Combi modeli için de geçerlidir.


KESSY (Anahtarsız giriş, çalıştırma ve çıkış sistemi) aktif ve kolay olarak anahtar kullanmadan motoru çalıştırmanıza, durdurmanıza, ve aracın kilidini devreye sokmanıza ya da devreden çıkartmanıza izin verir.

Tek ihtiyacınız olan anahtarı yanınızda, cebinizde veya çantanızda bulundurmak. Araç kilidini devre dışı bırakmak için ön kapı kolunu kaldırmanız yeterli. Benzer şeklide aracı kilitleyebilirsiniz. Kapıyı kapattıktan sonra ön kapı kolunun dışına dokunun ve sensörler kapınızı kilitler. Eğer anahtar cebinizdeyken arabaya binerseniz Start/Stop düğmesine ilk basışınızda sadece kontağı açabilirsiniz aracı çalıştırmak için ise manuel vitesli araçlarda, debyaja basılı vaziyette,otomatik araçlarda ise fren pedalına basmak suretiyle Start/Stop düğmesine basmanız yeterli olacaktır.


Superb Combinin konfor unsurlarından bir diğeride elektronik olarak kontrol edilen elektirikli, renkli camlı panoramik cam tavandır.

Yeni bir kontrol ünitesi ve geliştirilmiş bir program ile park asistanı artık yol kenarına park etmiş olan iki araç arasına sadece araç boyundan 80 cm daha uzun park boşluklarına kolay ve güvenli bir park etme imkanı sağlar.